با حضور هادی مقدم دوست در پردیس ملت برگزار می شود؛

نمایش و نقد آثار موسسه تصویر شهر در یازدهمین جشنواره فیلم 100

نمایش، نقد و بررسی آثار موسسه تصویر شهر در یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم 100 با حضور هادی مقدم دوست در پردیس ملت برگزار می شود.

به گزارش ستاد خبری جشنواره بین المللی فیلم 100، این موسسه که با 13 اثر در بخش مسابقه و اکران یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم 100 حضور داشت، روز شنبه 21 اسفندماه ساعت 16 تمامی این آثار در پردیس سینمایی ملت نمایش داده می شود و با حضور هادی مقدم دوست، نویسنده، کارگردان و داور جشنواره مورد نقد و بررسی قرار می گیرد. همچنین قرار است در این برنامه از کارگردانان این آثار تقدیر شود.

بنابراین گزارش، اسامی این 13 فیلم که با موضوعات اجتماعی، سبک زندگی و کودکان کار تولید شده اند، عبارتند از: «عروس»/ محمد حسین صفری، «خانه مادر»، «ریموت» و «لی لی»/ حسین فلاح آبادی، «سلفی»/ سیماسادات تقوی، «عبور»، «آخرین قرار» و «همزاد»/عطیه سادات حجتی، «برکت»، «منفی هجده»/ مهدی شاهسواری، «فصل مهر»/ رضوانه بحری، «عاقبت، یک روز»/ زهرا کوشکی و «آینده نزدیک است»/ کاوه قهرمان.

مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم 100، ششم اسفندماه در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد که جایزه ویژه دبیر جشنواره به فیلم داستانی «همزاد» از تولیدات موسسه تصویر شهر رسید.

شرکت در این برنامه برای عموم آزاد است و علاقمندان می توانند در تاریخ یاد شده به خیابان ولیعصر(عج)، ابتدای بزرگراه نیایش، روبروی کردستان، پردیس سینمایی ملت، طبقه منفی 2 مراجعه کنند.