علی قربانی دبیر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم 100 ثانیه‌ای شد

علی قربانی، معاون اجرایی سازمان سینمایی حوزه هنری، طی حكمی رسمی به عنوان دبیر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم 100 ثانیه‌ای منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه سپهر سوره هنر، فاضل نظری، معاون هنری و رئیس جشنواره‌های حوزه هنری، در حكمی رسمی علی قربانی را در سمتی جدید به عنوان دبیر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم 100 ثانیه‌ای معرفی كرد.
متن نامه فاضل نظری به شرح زیر است:

جناب آقای علی قربانی
نظر به شایستگی و تجربه‌های ارزشمند شما به موجب این حكم به عنوان «دبیر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم 100 ثانیه‌ای» منصوب می‌شوید.
این جشنواره كه هرسال با شعار سینمای اخلاق برگزار می‌شود، مجالی برای روایتگری صادقانه، دقیق و خلاقانه‌ سینماگران و به ویژه جوانان این عرصه است. جشنواره‌ای كه علی‌رغم تكیه و تاكید بر فرم و محدودیت‌های قالب 100 ثانیه‌ای، در هر دوره توانسته در حوزه «بیان و ترویج موضوعات اخلاقی با زبان تصویر»، «ایجاد و تبیین گونه‌ بدیع فیلم 100 ثانیه‌ای در عرصه ملی و بین‌المللی»، «كشف استعدادهای تازه»، و در نهایت «كمك به رشد و تعالی آن‌ها» موفقیت‌های ارزشمندی داشته باشد.
ان‌شاءالله ضمن توجه به شعار سال (اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال) و بهره‌مندی از ظرفیت مشاركت و همكاری دستگاه‌ها یا نهادهای مرتبط و همسو از رهگذر تلاش و همت جناب‌عالی كه دبیری دوره قبل را نیز برعهده داشته‌اید، در مسیر اهداف جشنواره یعنی شناسایی استعدادهای جوان هنری و آفرینش آثار صد ثانیه‌ای در حوزه سینمای اخلاق قدم‌های موثری برداشته شود.

فاضل نظری – معاون هنری و رئیس جشنواره‌های حوزه هنری