تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم 100/ درخواست فیلمسازان

مهلت دریافت آثار به دبیرخانه دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم 100 تمدید شد.

روابط عمومی جشنواره فیلم 100 با اعلام این خبر اضافه کرد: بنابه درخواست فیلمسازان و نظر به اینکه آثار بسیاری گزارش شسده که مراحل پایانی تولید را می‌گذرانند ستاد برگزاری جشنواره تا 10 بهمن ماه مهلت دریافت آثار را تمدید کرده است. پیش از این آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم‌های 100 ثانیه‌ای30 دی ماه اعلام شده بود.

بر پایه این خبر، متقاضیانی که موفق نشدند آثارشان را برای دبیرخانه ارسال نمایند می‌توانند تا دهم بهمن ماه آثارشان را به جشنواره 100 ارسال نمایند.

جشنواره بین‌المللی فیلم 100به همت حوزه هنری با موضوع اخلاق و سبک زندگی اسفند ماه امسال به دبیری علی قربانی در دو بخش مسابقه‌ای و مسیر تجربه؛ و در قالب فیلم‌های مستند، داستانی و پویانمایی در تهران برگزار می‌شود. بخش مسابقه سینمای جهان نیز صرفا برای حضور شرکت کننده‌های غیرایرانی پیش‌بینی شده است.

در این خبر آمده است: فیلمسازانی که فیلم‌های ۱۰۰ ثانیه‌ای اول و دوم خود را تولید کرده‌اند تنها در یکی از بخش‌های اصلی یا مسیر تجربه می‌توانند شرکت کنند.

دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم 100 ‌به همت حوزه هنری و به دبیری علی قربانی 8 تا 10 اسفندماه سالجاری در کشور برگزار می‌شود.